tofik napisał(a):

PS.Nie wiem czy też ktoś zauważył również ten problem mentalny u nas że po golu zazynamy grać dużo lepiej jakby ciśnienie z nich schodziło i zdenerwowanie.
|
Jest jeszcze jeden problem , pierwsze 20 min Wisła śpi ! Obrona się gubi , zaczyna sie wybijanie piłki na pałę , strasznie mnie to irytuje.