Oldpara napisał(a):

|
Czołówka będzie golić średniaków i tracić punkty ze słabymi zespołami, a średniacy będą golić słabeuszy i tracić punkty z czołówką. .
|
Sartre napisał(a):

Jak się w to wpisuje wczorajszy mecz w Poznaniu?
|
A dzisiejszy w Warszawie ?

średniacy będą golić słabeuszy?
