Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16426
Stary 10.09.2011, 19:33
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Czołówka będzie golić średniaków i tracić punkty ze słabymi zespołami, a średniacy będą golić słabeuszy i tracić punkty z czołówką. .
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Jak się w to wpisuje wczorajszy mecz w Poznaniu?
A dzisiejszy w Warszawie ? średniacy będą golić słabeuszy?
Odpowiedz cytując