Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
eMAGieIKa
Member
Od: 05.2006
Offline
#
745
10.09.2011, 19:08
No wlasnie jak szukalem programu dla RTL Schweiz, to sie o tym dowiedzialem hehe
W takim razie, mozna napisac juz, ze walka bedzie na zwyklym RTL i na RTL Schweiz
Od kolyski, az po grob. Wisla Krakow !
eMAGieIKa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eMAGieIKa
Znajdź inne posty napisane przez eMAGieIKa