Wyświetl pojedynczy post
eMAGieIKa
Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#745
Stary 10.09.2011, 19:08
No wlasnie jak szukalem programu dla RTL Schweiz, to sie o tym dowiedzialem hehe

W takim razie, mozna napisac juz, ze walka bedzie na zwyklym RTL i na RTL Schweiz
Od kolyski, az po grob. Wisla Krakow !
Odpowiedz cytując