Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16413
Stary 10.09.2011, 18:43
domenica90 napisał(a):Wyświetl post
Amica a Podbeskidzie - chyba jest mała różnica...
jak najbardziej, ale widać że to wina Skorży. Nie potrafił zmotywować swoich podopiecznych do tego meczu.
A może sam olał beniaminka i myślał że z palcem w tyłku wygra ?
Odpowiedz cytując