Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
Od: 07.2010
Offline
#
16412
10.09.2011, 18:41
Jeszcze 2 tygodnie temu było gorzej, teraz jest lepiej, za tydzień znów będzie gorzej. I tak w zależności od wyników jedne będziemy usprawiedliwiać oszczędzaniem się, a te lepsze odpowiednią mobilizacją :]
Emenems81
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Emenems81