Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16412
Stary 10.09.2011, 18:41
Jeszcze 2 tygodnie temu było gorzej, teraz jest lepiej, za tydzień znów będzie gorzej. I tak w zależności od wyników jedne będziemy usprawiedliwiać oszczędzaniem się, a te lepsze odpowiednią mobilizacją :]
Odpowiedz cytując