Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23622
Stary 10.09.2011, 17:55
DrewniaQ napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się nad HP P1102W. Na allegro są tonery za 75zł. Zastanawiam się czy ta drukarka to dobry wybór przy takich tonerach. http://allegro.pl/toner-h...1790432186.html
Czip jest, więc pada pytanie czy kupując ten zamiennik będę musiał robić coś jeszcze czy w nim jest już "nowy" czip pozwalający drukować aż do całkowitego wykorzystania?
Nie znam się na tym, więc nie bijcie.
Ja tam od kilku lat mam HP LaserJet 1020 i bardzo dobrze mi służy. Ostatnio kupowałem zamiennik za 40 zł i żadnych problemów (poza tym że pierwsze wydruki miały szary ślad na końcu strony ale teraz jest OK)
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 10.09.2011 o godz. 18:04.
Odpowiedz cytując