Blaszczu16 napisał(a):

A co to się dzieje z Legiunią ? Spartak miał gdzieś LE i dlatego przegrał z Legią, a media i kibice zrobili z piłkarzy Skorży bohaterów narodowych.
|
Co ty gadasz,akurat Spartakowi zależało na awansie.Według mnie piłkarze Legii robią to co wszyscy w naszej lidze gdy się dostana do europejskich pucharów - pierd@lą ligę! hehe