Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Grze Gie
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16404
Stary 10.09.2011, 17:55
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
A co to się dzieje z Legiunią ? Spartak miał gdzieś LE i dlatego przegrał z Legią, a media i kibice zrobili z piłkarzy Skorży bohaterów narodowych.
Co ty gadasz,akurat Spartakowi zależało na awansie.Według mnie piłkarze Legii robią to co wszyscy w naszej lidze gdy się dostana do europejskich pucharów - pierd@lą ligę! hehe
Odpowiedz cytując