Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16389
Stary 10.09.2011, 15:34
Cytat:
Powiem krótko - poziom tej ligi staję się coraz bardziej chujowy.
Polemizowałbym - zwłaszcza w obliczu teraz meczu Korona - Śląsk, naprawdę konkretny. Różnica między tym meczem, a poprzednim, to przynajmniej różnica między ekstraklasą a I ligą. Śląsk niby lepszą drużyną jest, ale Korona gra naprawdę fajnie - bez finezji (chociaż puszczenie przez Korzyma piłki do Kuświka akurat było kapitalne), ale za to z dużym zaangażowaniem i sporą skutecznością.
Legionista
Odpowiedz cytując