Cytat:
|
Powiem krótko - poziom tej ligi staję się coraz bardziej chujowy.
|
Polemizowałbym - zwłaszcza w obliczu teraz meczu Korona - Śląsk, naprawdę konkretny. Różnica między tym meczem, a poprzednim, to przynajmniej różnica między ekstraklasą a I ligą. Śląsk niby lepszą drużyną jest, ale Korona gra naprawdę fajnie - bez finezji (chociaż puszczenie przez Korzyma piłki do Kuświka akurat było kapitalne), ale za to z dużym zaangażowaniem i sporą skutecznością.