Mario Nh napisał(a):

I po co podsycasz negatywną atmosferę? Ban, ban, ban.
Cieszy, że Robert potrafił "wstrząsnąć" tym zespołem.
Trzeba grać trochę bardziej ofensywnie, tak jak wczoraj. Bez pierwszych 15 minut które wyglądały jak te w meczu z Apoelem.
Czekamy na kolejne mecze.
|
A twoim zdaniem po wczorajszym meczu panuje negatywna atmosfera? chyba tylko u ciebie w domu.
Ja mam ubaw z tych którzy chcieli zwolnić Roberta po dwóch porażkach ,skoro oni mogli przez tydzień wypisywać te brednie o zwolnieniu Roberta o straconym sezonie to ja mam prawo wyrażać satysfakcje z dobrej postawy drużyny.I nie ośmieszaj się tym banem