|
Oferowanie abonentom drogich i tak kablówek (w których od dawna nie ma czego oglądać) możliwości DOKUPIENIA tej walki za taką cenę traktuję jak naplucie w twarz.
UPC najchętniej kosiłaby za abonament puszczając w paśmie otwartym telezakupy mango plus ewentualnie bonusowe tvn meteo. A każdy film lub mecz jako PPV.
Wielokrotnie spotykałem się z sytuacją, że mając pakiet 80 czy 100 programów wieczorem w piątek/sobotę nie bylo czego oglądac. A TV miesięcznie 70 zł.
Do tego żenująca obsługa klienta, 15 minutowe oczekiwanie na infolinii (no chyba że sprzedaż, tam się zgłaszają od razu oferując super promocje polegające na conajmniej +50 zł do obecnego rachunku). Godziny otwarcie BOK w Krakowie pokrywające się z godzinami pracy. Zasada SPRZEDAĆ I ZAPOMNIEĆ obowiązuje.
Wobec powyższego w przyszłym tygodniu wypowiadam im abonament.
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
|