Wyświetl pojedynczy post
Nat_alia
Junior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2851
Stary 10.09.2011, 13:36
Wracając do BG, można by tak podczas najbliższych meczów wywiesić flagę "Chcemy Białej Gwiazdy na koszulkach" o ile się zgodzą na wywieszenie jej (by nie bylo jakichś drastycznych kar, jaki miał np Śląsk
ABG Armia Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując