Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Nat_alia
Junior Member
Od: 07.2006
Skąd: Trzebinia
Offline
#
2851
10.09.2011, 13:36
Wracając do BG, można by tak podczas najbliższych meczów wywiesić flagę "Chcemy Białej Gwiazdy na koszulkach" o ile się zgodzą na wywieszenie jej (by nie bylo jakichś drastycznych kar, jaki miał np Śląsk
ABG Armia Białej Gwiazdy
Nat_alia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nat_alia
Znajdź inne posty napisane przez Nat_alia