Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt
Offline
#
715
10.09.2011, 13:09
Kibic_1906
napisał(a):
Nie płać im
! Na RTL-u obejrzysz walkę ,która i tak pewnie będzie trwała nie więcej niż 3 rundy
Nie przesadzaj, Kliczko wytrzyma moim zdaniem co najmniej ze 6 rund.
Widzę, że wiara w Polskiego boksera jest nikła, mam nadzieję, że Adamek pokaże charakter jak Wisła wczoraj i roz.......i Ukraińca a wy będziecie przepraszać za brak wiary
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 10.09.2011 o godz. 13:57.
...And Justice For All
Karamazow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karamazow
Znajdź inne posty napisane przez Karamazow