Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Leonardo_da_Vinci
Member
Od: 05.2009
Offline
#
19707
10.09.2011, 12:48
fan01, rozumiem ,że chodzi Ci oczywiście o ćwierćfinały LE w sezonie 2012/13
?
Leonardo_da_Vinci
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Leonardo_da_Vinci
Znajdź inne posty napisane przez Leonardo_da_Vinci