Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6646
Stary 10.09.2011, 10:50
Bik napisał(a):Wyświetl post
Dzień przed meczem na Apoel juz biletów nie było bo sam nie zdążyłem kupić a komplet był na pewno jedynie sektor buforowy był wolny bo musiał. Jesli chodzi o mecz z Odense bilety w dniu meczu napewno będą
Były w dniu meczu do kupienia. Może i kompletu nie było, ale zabrakło może 100-300 osób. Ludzi była masa tak czy tak.
Odpowiedz cytując