Bik napisał(a):

|
Dzień przed meczem na Apoel juz biletów nie było bo sam nie zdążyłem kupić a komplet był na pewno jedynie sektor buforowy był wolny bo musiał. Jesli chodzi o mecz z Odense bilety w dniu meczu napewno będą
|
Były w dniu meczu do kupienia. Może i kompletu nie było, ale zabrakło może 100-300 osób. Ludzi była masa tak czy tak.