Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 10.09.2011, 10:48
snyrting napisał(a):Wyświetl post
No bez przesady. Zaletą Tsvetana jest jego aktywność pod polem karnym, cofanie się przed szesnastkę i pomaganie pomocnikom przy konstruowaniu akcji. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że gdyby Genkov nie musiał zejść po 10 minutach, to mecz skończyłby się wyższym wynikiem niż 0:1.
A mnie się nie podoba że niektórzy na siłę dopatrują się jakichś tajemniczych zadań taktycznych, które ma wypełniać Genkov. Dzięki temu Genkov cały czas był wstawiany do składu i wychwalany za postawę na boisku. Niestety jak dla mnie prawda jest oczywista - król jest nagi. Tsvetan to napastnik który nie wypełnia podstawowego zadania środkowego napastnika - nie strzela goli. Poza tym irytuje mnie że przewraca się przy byle pchnięciu, i jeszcze kilka innych rzeczy ale nie będę się rozpisywał.
Odpowiedz cytując