Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#704
Stary 10.09.2011, 10:46
Mam pytanie dotyczące RTL w cyfrowym polsacie oczywiście go mam, ale mam dekoder z możliwością nagrywania i na kanale RTL mam Informacje o nagraniu, zakodowany sygnał.Da się jakoś wyłączyć tą ramkę w jakiś sposób?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując