|
Po tym jednym zdjęciu które na razie mamy można stwierdzić, że koszulki będą ładne, schludne, przyzwoite. Elegancki kołnierzyk, podobny rzeczywiście do tego z modelu Shalke. Podejrzewam, że jak obejrzycie te koszulki na zawodnikach na zdjęciach z prezentacji, to nie będziecie (co niektórzy) psioczyć, że dziadostwo i chała.
Nie da się jednak ukryć niestety, że są minusy. Cała ta "dedykacja" dla Wisły to drobniutkie wstawki, a spodziewaliśmy się (przynajmniej na początku) czegoś więcej. Do tego brak Białej Gwiazdy (o którą ciągle trzeba walczyć!). Ale to można było przewidzieć i nie ma tutaj jakiegoś strasznego rozczarowania. Więc generalnie koszulki na plus.
Patrząc na piżamy Amiki od Pumy i stroje Śląska które bardziej przypominają trykoty siatkarzy bądź piłkarzy ręcznych, czy najtańsze stroje z katalogu od adidasa u innych ekip, to trzeba powiedzieć, że nasi piłkarze będą prezentować się fajnie na naszych krajowych boiskach.
Anyway, czekam z niecierpliwością na prezentację.
|