Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7443
Stary 10.09.2011, 09:55
Pamiętacie to :

Wisła - Odense 2-4

Wisła: Sillanpaa (46. Vanstrattan) - Singlar (77. Marcelo), Głowacki, Cleber, Piotr Brożek (46. Baszczyński) - Małecki (77. Mączyński), Jirsak (46. Cantoro), Diaz (46. Ettien), Ćwielong (46. Beto) - Paweł Brożek (64. Zieńczuk), Boguski (64. Gołoś)

Odense BK: Onyszko - Helveg, Christensen, Haland, Sorensen (85. Bisgaard) - Ruud (62. Utaka), Andreasen (46. Hansen), Djemba-Djemba, Absalonsen (72. Nymann), Demba-Nyren (72' Jacobsen), Fall

Bramki dla Wisły zdobyli: Rafał Boguski (11), Cleber (65, karny), dla Odense: Absalonsen (17), Ruud (20), Fall (43), Hansen (69, karny).
Odpowiedz cytując