Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1690
Stary 10.09.2011, 08:58
Profesjonalna holenderska stronka o jakby nie patrzeć - cennym zwycięstwie Wisły i podniesieniu naszych piłkarzy z dołka przez Roberta. Później trochę o tym że w składzie grał jedyny Holender Kew Jaliens (pełne 90 minut) oraz że mecz Voskampa w barwach Ślaska dopiero przed nami.

Tutaj

http://www.vi.nl/Nieuws-item/207258/...Poolse-top.htm
Odpowiedz cytując