Profesjonalna holenderska stronka o jakby nie patrzeć - cennym zwycięstwie Wisły i podniesieniu naszych piłkarzy z dołka przez Roberta. Później trochę o tym że w składzie grał jedyny Holender Kew Jaliens (pełne 90 minut) oraz że mecz Voskampa w barwach Ślaska dopiero przed nami.
Tutaj
http://www.vi.nl/Nieuws-item/207258/...Poolse-top.htm