Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5023
Stary 10.09.2011, 07:15
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Dzieci neostrady i pokemony które chciały zwolnienia Roberta jak wrażenia po meczu?
I po co podsycasz negatywną atmosferę? Ban, ban, ban.

Cieszy, że Robert potrafił "wstrząsnąć" tym zespołem.
Trzeba grać trochę bardziej ofensywnie, tak jak wczoraj. Bez pierwszych 15 minut które wyglądały jak te w meczu z Apoelem.
Czekamy na kolejne mecze.
Odpowiedz cytując