Romuald napisał(a):

Dzieci neostrady i pokemony które chciały zwolnienia Roberta jak wrażenia po meczu?
|
I po co podsycasz negatywną atmosferę? Ban, ban, ban.
Cieszy, że Robert potrafił "wstrząsnąć" tym zespołem.
Trzeba grać trochę bardziej ofensywnie, tak jak wczoraj. Bez pierwszych 15 minut które wyglądały jak te w meczu z Apoelem.
Czekamy na kolejne mecze.