Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Zgiebongo
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
6638
10.09.2011, 01:23
Witam.
Jestem z Wrocławia i zastanawiam się czy w dniu meczu będzie można dostać bilet na Wisła - Odense? Raczej nie, co?
Zgiebongo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zgiebongo
Znajdź inne posty napisane przez Zgiebongo