|
Tak wszyscy z Młyna dziś trzymali za Amiką (w przyszłości planują zawieszenie wyjazdów i doping dla rywala gdy Małecki nie będzie grał)
a pienisz to się chyba sam (wystarczy wbić na ostatnie posty) poluzuj gumki internetowa napinarko
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 10.09.2011 o godz. 00:34.
|