westersyl napisał(a):

My chyba inny mecz oglądaliśmy, Lech w tamtyk okresie poza strzałem Toneva nie stworzyl żadnej sytuacji wartej odnotowania.
Człolwiek ochłoń, Lech to liga Polska drużyna o 3 klasy gorsza od APOELu, gdybyśmy grali tak otwartą piłkę jak dzisiaj to poszłyby "trzy szybkie" i koniec emocji miałbyś po pierwszym meczu.
Martwi jedynie słaba wręcz żałosna zmiana Garguły, który stracił chyba każdą piłkę którą miał.
Widać było brak na boisku Małeckiego nareszcie nikt nie robił debilnych akcji na 5 piłkarzy.
Kolejny dobry mecz Marko, dla mnie ten z APOELem był nawet lepszy ale dzisiaj również trzymał poziom. Najlepszy na boisku bezsprzecznie Ivica Iliev.
|
Iliev ma ta zdolnosc ze jakos 'łatwo" tak drybluje ze niby wydaje sie za zaraz mu pilke wezmą a on wozi 3 czasem 4 zawodnkow.W dodatku ma swietny strzal ,i dzis bylo by blisko pieknej brameczki
Podobal mi sie Jovanovic -naprawde gosc konkretny,i ma duuze zapedy do przodu.Chyba Lamey wyladuje na lawce na dluzej.
Oby zwyzka formy byla dobrym prognostykiem,a pilkrze "przestawili: sie z walki o LM na walke o MP-co nie jest wcale łatwe.