Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13696
Stary 09.09.2011, 23:02
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam Jędrku ale nie słyszałem żeby wyznawcy szatana mieli na rozkładzie miliony? ofiar, a takie żniwo zabrali(biorą i będą brać) za sobą wielbiciele najróżniejszych Bogów.
Gdzie uwierz mi - za młodu byłem anty religijny, dziś jestem tylko ateistą i nic nie mam do 'naszej' wiary , tzn nie mam nic do tych co w życiu codziennym, faktycznie przynajmniej starają się kierować tym czego uczył Chrystus.[...]
Widocznie musisz się trochę bliżej zapoznać ze swoim nowym idolem. Jego pierwsza ksywa to "Holocausto" ciekaw jestem czy pod taką byłby dopuszczalny dla obecnych władz TV Poczytaj sobie jego teksty gdzie wprost wzywa do zabijania chrześcijan a później mędrkuj. Wiem chciałeś być zabawny, ale tym razem Ci nie wyszło.

1q2 napisał(a):Wyświetl post
[...] A Negral w TVP? - był Pospieszalski, może być i on - a tak na prawdę nie chciał bym widzieć i jednego i drugiego
Sorry ale takimi porównaniami się kompromitujesz.