1q2 napisał(a):

Przepraszam Jędrku ale nie słyszałem żeby wyznawcy szatana mieli na rozkładzie miliony? ofiar, a takie żniwo zabrali(biorą i będą brać) za sobą wielbiciele najróżniejszych Bogów.
Gdzie uwierz mi - za młodu byłem anty religijny, dziś jestem tylko ateistą i nic nie mam do 'naszej' wiary , tzn nie mam nic do tych co w życiu codziennym, faktycznie przynajmniej starają się kierować tym czego uczył Chrystus.[...]
|
Widocznie musisz się trochę bliżej zapoznać ze swoim nowym idolem. Jego pierwsza ksywa to "Holocausto" ciekaw jestem czy pod taką byłby dopuszczalny dla obecnych władz TV

Poczytaj sobie jego teksty gdzie wprost wzywa do zabijania chrześcijan a później mędrkuj. Wiem chciałeś być zabawny, ale tym razem Ci nie wyszło.
1q2 napisał(a):

[...] A Negral w TVP? - był Pospieszalski, może być i on - a tak na prawdę nie chciał bym widzieć i jednego i drugiego
|
Sorry ale takimi porównaniami się kompromitujesz.