Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13695
Stary 09.09.2011, 22:54
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Jak rozumiem "Heil Satan" cie nie mierzi, natomiast "Heil Holocaust" już byłbyś przeciwny. Prawda jest taka, że ten ktoś zrobi dla rozgłosu wszystko. Z holokaustem nie wyszło to teraz próbuje z Bogiem powalczyć a nuż widelec wyjdzie... skandaliczne, że teraz TV za publiczne pieniądze promuje coś takiego.
Przepraszam Jędrku ale nie słyszałem żeby wyznawcy szatana mieli na rozkładzie miliony? ofiar, a takie żniwo zabrali(biorą i będą brać) za sobą wielbiciele najróżniejszych Bogów.
Gdzie uwierz mi - za młodu byłem anty religijny, dziś jestem tylko ateistą i nic nie mam do 'naszej' wiary , tzn nie mam nic do tych co w życiu codziennym, faktycznie przynajmniej starają się kierować tym czego uczył Chrystus.

A Negral w TVP? - był Pospieszalski, może być i on - a tak na prawdę nie chciał bym widzieć i jednego i drugiego
94 - Allah Akbar!!