Arapaho napisał(a):

Koncert to nie jest impreza publiczna? Następny myśliciel.To szkoda że wymaga wszelkich pozwoleń zgodnych z imprezami masowymi.
Zmieniając temat.Mam nadzieję że Palikot nie wejdzie do Sejmu.Ten facet jest niebezpieczny dla kraju :"Uważamy, że Polacy i Niemcy to najlepiej dobrane dwa narody na świecie, połączenie polskiej fantazji, przedsiębiorczości, indywidualizmu i energetycznego działania z pewną wspólnotową, stowarzyszeniową formułą stworzoną w Niemczech - podkreślił polityk."
" Powiedział również, że należy opracować strategię imigracyjną. - Wobec załamania demograficznego szansą na utrzymanie szybkiego wzrostu jest imigracja, otwarcie Polski na napływ ludzi z innych krajów. W innym wypadku nie będzie komu zapracować na polskie emerytury - zauważył Iszkow"
Tośmy się dobrali z Niemcami - średniowiecze - zagarnęli Pomorze, potem 2 rozbiory, Blizkrieg, pakt Ribentrop-Mołotow, Oświęcim i Treblinka - miliony zabitych....
|
Przychodzą na nie tylko Ci co twórczość Nergala ich nie obraża, zresztą mi to obojętne i tak nie oglądam takich programów jak ten gdzie on jest a tym bardziej nie słucham takiej muzyki co on tworzy