Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
montypajton
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
5017
09.09.2011, 22:03
FraMat
napisał(a):
Panie Robercie - tak trzymać
Nic dodać nic ująć. Jedyne co mi przychodzi na myśl to:
taką Wisłę chcę oglądać w każdym meczu!
(pomijając kilka niepewnych momentów, które były konsekwencją indywidualnych błędów).
montypajton
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do montypajton
Znajdź inne posty napisane przez montypajton