Wyświetl pojedynczy post
montypajton
Senior Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5017
Stary 09.09.2011, 22:03
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Panie Robercie - tak trzymać
Nic dodać nic ująć. Jedyne co mi przychodzi na myśl to: taką Wisłę chcę oglądać w każdym meczu! (pomijając kilka niepewnych momentów, które były konsekwencją indywidualnych błędów).
Odpowiedz cytując