bo się jednym od dobrobytu sportowego a drugim od jakieś chorych jazd .......i w głowach!!
a co to już na meczu kiełbasy zjeść nie mogę ....A

bo co? to cwaniaku dopłać do biletu 10 zeta co ja wydam na tą kiełbachę!!
odnośnie jasnowidzów to jak będzie 13tys, to klękajcie narody!