Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 09.09.2011, 21:51
AndyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was zauważył brak Małeckiego?
Tak, chociażby ja-może dlatego wkońcu byliśmy zespołem? I może dlatego akcje Ivica-Melex byly takie a nie inne?
Odpowiedz cytując