krakus76 napisał(a):

|
No i stał się cud. Jutro i w poniedziałek pojawi się zapewne więcej osób niż dotychczas.
|
miałem to samo napisac :/ tera wszyscy do kas a przed meczem obowiazkowa kiełbaska cola czy tam herbatka no i oczywiście malowanko policzków... jako że jesien sie zbliża to w przerwie obowiazkowo druga herbata no i gitara....