Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Henio1
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6633
Stary 09.09.2011, 21:41
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
No i stał się cud. Jutro i w poniedziałek pojawi się zapewne więcej osób niż dotychczas.
miałem to samo napisac :/ tera wszyscy do kas a przed meczem obowiazkowa kiełbaska cola czy tam herbatka no i oczywiście malowanko policzków... jako że jesien sie zbliża to w przerwie obowiazkowo druga herbata no i gitara....
Odpowiedz cytując