Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 09.09.2011, 21:36
Zarko42 napisał(a):Wyświetl post
Skuteczność kulała, ale przy narzekaniu na płynność i pomysł na grę Wisły, dziś był to naprawdę przyzwoity mecz jeśli chodzi o grę i jej prowadzenie, a na pewno najlepszy w tym sezonie i od dłuższego czasu zresztą
Najlepszy mecz w tym sezonie to był Litex u siebie, a dzisiejszy mogę uznać za najlepszy na wyjeździe
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując