Zarko42 napisał(a):

|
Skuteczność kulała, ale przy narzekaniu na płynność i pomysł na grę Wisły, dziś był to naprawdę przyzwoity mecz jeśli chodzi o grę i jej prowadzenie, a na pewno najlepszy w tym sezonie i od dłuższego czasu zresztą
|
Najlepszy mecz w tym sezonie to był Litex u siebie, a dzisiejszy mogę uznać za najlepszy na wyjeździe
