Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13689
Stary 09.09.2011, 21:16
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Mnie obrażało robiebnie sobie publicznie jaj pod krzyżem i wykorzystywanie go przez jedną z partii.
A mnie obrażało to, że inni ludzie na nich pluli, kopali, knęli, gasili na nich papierosy i sikali na znicze a wszystkie media w Polsce zrobiły z nich oszołomów spod krzyża.
Ostatnio edytowane przez heoij : 09.09.2011 o godz. 21:20.