gosc2332 napisał(a):

|
Mnie obrażało robiebnie sobie publicznie jaj pod krzyżem i wykorzystywanie go przez jedną z partii.
|
A mnie obrażało to, że inni ludzie na nich pluli, kopali, knęli, gasili na nich papierosy i sikali na znicze a wszystkie media w Polsce zrobiły z nich oszołomów spod krzyża.