hubert.fan napisał(a):

|
Gdyby Nergal publicznie potargał Koran pisalibyśmy o nim już w czasie przeszłym ...
|
Tylko że on nie zrobił tego publicznie, a tylko przed swoją publicznością, czyli przez osobami których to nie obraża. Mnie obrażało robiebnie sobie publicznie jaj pod krzyżem i wykorzystywanie go przez jedną z partii.