fan01 napisał(a):

Ciebie boli że w tv pojawil sie Nergal, ktory wlasciwie nie wiem czym zalazł Ci za skórę, mnie boli ze przez tyle lat państwowe pieniadze byly przejadane przez np Pospieszalskiego. Życie
|
Spoko już "cenzor Sławoj Leszek Głódź" interweniuje , pewnie Nergala rychło ściągną z anteny
