Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13685
Stary 09.09.2011, 19:16
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Ciebie boli że w tv pojawil sie Nergal, ktory wlasciwie nie wiem czym zalazł Ci za skórę, mnie boli ze przez tyle lat państwowe pieniadze byly przejadane przez np Pospieszalskiego. Życie
Spoko już "cenzor Sławoj Leszek Głódź" interweniuje , pewnie Nergala rychło ściągną z anteny