Kupił ktoś z Was dzisiaj Gazetę Polską Codziennie ? Jest tekst o Staruchu i zdjęcie Starucha na płocie. Zgadnijcie co trzyma w ręce ? Szalik Wisły. Ale abstrahując od tego to dosyć mierny poziom GPC prezentuje. Spodziewałem się czegoś lepszego. Jednak to dopiero pierwszy numer więc dam im trochę czasu na rozwinięcie. Jednak zostanę nadal przy Uważam Rze, Gazecie Polskiej i Rzeczpospolitej.
Swoją drogą ciekawie zaprezentował się dzisiaj Kaczyński na tym forum ekonomicznym w Krynicy. Całkiem sensownie mówił o podatkach. Zaprezentował, także projekt ustawy bardzo dobrej wg. mnie. Takiego PiSu właśnie Polacy chcą.
Kontrofensywa obywatelska przeciwko Nergalowi rozpętała się. Jak w ogóle można dopuścić by taki człowiek brał udział w programach finansowanych przez podatników ? Ale na to jest proste wyjście. Nie podoba Ci się coś w TVP1 czy TVP2 ? Nie płać haraczu RTV a za oszczędzone pieniądze kup sobie film na DVD
