Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
PrezeS_KrK_
Member
Od: 07.2010
Offline
#
9970
09.09.2011, 17:07
ja tylko obstawiam 100 i narazie jestem 1 k do przodu teraz tez poleciał
i do tego jeszcze jutro zrobie jakis
PrezeS_KrK_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrezeS_KrK_
Znajdź inne posty napisane przez PrezeS_KrK_