Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7442
Stary 09.09.2011, 16:40
irman napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...ak_Fulham.html

Hehe. Widać teraz jak jesteśmy łupieni przez nasz kochany klub. No i jakim prestiżem cieszy się w Anglii liga europejska. W ogóle przelicznik siły nabywczej w stosunku do cen biletów w Anglii i Danii jest bardzo dla nas smutny. O stosunku cena/jakość już nie wspominam.
Nastepny malkontent... myslisz ze utrzymanie obeiktow jest u nas tansze niz w Angli? rozczaruje cie NIE JEST pozatym klub to nie jest organizacja dobroczynna... jakby bilety byly tansze o 10-15zł myslisz zeby ZNACZNIE wiecej ludzi przyszlo? pewnie cie to zdziwi ale nie przyszloby klub to sobie wszystko policzyl i stad ta cena... to jest biznes i tyle pozatym bez urazy ale gramy w fazie grupowej LE to nie jest Puchar Polski zeby wejsciowki byly po 10zł... zalamuja mnie takie komentarze nie podoba sie NIE IDZ
Ostatnio edytowane przez Mila : 09.09.2011 o godz. 16:42.
Odpowiedz cytując