4fan_player napisał(a):

|
Ale moim zdaniem to, że Ljuboja jeszcze się nie połamał to jest i tak duży sukces. Od początku nie przejawiał chęci do treningu (te problemy z pachwiną), do tego miał jeszcze jakieś mniejsze problemy zdrowotne a mimo wszystko nadal się trzyma.
|
Skorża mówi natomiast, że jest to największy profesjonalista z jakim pracował...więc nie wiem jak to z nim jest do końca.