Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 09.09.2011, 16:15
nie mam pojęcia ile w tym prawdy, ale gdzieś kiedyś czytałem, że w damskim koszu nei można robić wsadów. Nie wiem ile w tym prawdy, ale po tym jak to przeczytalem zacząłem zwracać na to uwagę i faktycznie nie widziałem nigdy żadnego takiego wsadu.
Odpowiedz cytując