Gwiaździsty napisał(a):

|
Jakbyś grał w pucharach co 15 lat to byś zrozumiał.
|
Patrząc przez pryzmat ostatnich 4 sezonów, to Lech rozegrał ponad dwukrotnie więcej meczów w pucharach od nas, więc średnio to do mnie przemawia.
Po za tym, jeśli interesowałeś się Wisłą z przed ery Cupiała, to przypomnij sobie ile u nas się czekało na grę w pucharach.
Zanim coś napiszesz lepiej pomyśl dwa razy.