Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6628
Stary 09.09.2011, 15:42
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jakbyś grał w pucharach co 15 lat to byś zrozumiał.
Patrząc przez pryzmat ostatnich 4 sezonów, to Lech rozegrał ponad dwukrotnie więcej meczów w pucharach od nas, więc średnio to do mnie przemawia.

Po za tym, jeśli interesowałeś się Wisłą z przed ery Cupiała, to przypomnij sobie ile u nas się czekało na grę w pucharach.

Zanim coś napiszesz lepiej pomyśl dwa razy.
Odpowiedz cytując