gosc2332 napisał(a):

Tam zawsze mają na wszytko dowody tylko ich pokazać nie mogą to tam walczą z 212 art. Kodeksu Karnego który brzmi
art. 212
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.
|
Cytat:
|
...Staruch opluwał spokojną rodzinę na stadionie, uderzył w twarz piłkarza, ostatnio został zatrzymany w areszcie przez policję za pobicie...
|
http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,1054...s_Zaremby.html
Szkoda, że inni nie walczą.
Co do pobicia Starucha, to są tacy,nie z GP, którzy widzieli sińce.
Tak jakbyś nie wiedział w jaki sposób wielu policjantów traktuje "kiboli" - zwłaszcza wtedy gdy mogą sobie na to pozwolić.
Łatwo jest się wyżyć na słabszym.