Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13676
Stary 09.09.2011, 15:27
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Tam zawsze mają na wszytko dowody tylko ich pokazać nie mogą to tam walczą z 212 art. Kodeksu Karnego który brzmi
art. 212
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.
Cytat:
...Staruch opluwał spokojną rodzinę na stadionie, uderzył w twarz piłkarza, ostatnio został zatrzymany w areszcie przez policję za pobicie...
http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,1054...s_Zaremby.html

Szkoda, że inni nie walczą.

Co do pobicia Starucha, to są tacy,nie z GP, którzy widzieli sińce.
Tak jakbyś nie wiedział w jaki sposób wielu policjantów traktuje "kiboli" - zwłaszcza wtedy gdy mogą sobie na to pozwolić.
Łatwo jest się wyżyć na słabszym.