labtec napisał(a):

@podszywacz - już wszystko jasne dla mnie. Dziękuje za odp !.
Szukam W PEŁNI DARMOWEGO KONTA BANKOWEGO z dostępem do neta ?
Oprócz ING - bo tam trzeba stówą zapłacić w miesiącu, żeby nie zabrało 7 zł za kartę.
co proponujecie ?
|
Jeżeli nie masz jeszcze 30 to Darmowe E-Konto <30 w Banku Zachodnim WBK. Darmowe przelewy przez internet, karta darmowa jeśli zapłacisz nią JEDEN raz za DOWOLNIE MAŁA kwotę. Jeśli nie użyjesz jej raz w miesiącu to tylko 3 zł. Bankomaty BZ WBK za darmo, Millenium za 1 zł, reszt a za 5 zł.