Skończyłem właśnie trzeci sezon Wisłą, chyba najbardziej udany ze wszystkich i po ostatnim meczu ligowym, po ogłoszeniu wakacji gdy chcę kontynuować grę wyskakuje mi taki oto błąd
http://imageshack.us/photo/my-images/849/svreen.jpg/ i gra się wyłącza. Niestety urlop nic tu nie daję.
Jakieś rady? miał ktoś z Was coś podobnego
