Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5634
Stary 09.09.2011, 15:19
Skończyłem właśnie trzeci sezon Wisłą, chyba najbardziej udany ze wszystkich i po ostatnim meczu ligowym, po ogłoszeniu wakacji gdy chcę kontynuować grę wyskakuje mi taki oto błąd http://imageshack.us/photo/my-images/849/svreen.jpg/ i gra się wyłącza. Niestety urlop nic tu nie daję.
Jakieś rady? miał ktoś z Was coś podobnego
Odpowiedz cytując