|
ej, bez żadnej napinki -ale widzieliście keidyś by któraś z naszych zawodniczek zrobiła kiedy kolwiek wsad ?
Tak wiem, to koszykówka kobieca, nie NBA i tutaj zaraz Lebron nie zrobi dwutaktu, salta i wsadu że wyrwie obręcz z kosza, ale tak próbuje sobie przypomnieć wszystkie akcje naszych zawodniczek i w sumie tylko punkty pod koszem zdobywają na ' kelnera ' czyli dwutakt - lot z piłką ( tacą ) i takie podanie do tarczy.
Chyba że się mylę ?
A promo filmik na prawdę ciekawy !
|