St@chu napisał(a):

|
Jak dla mnie to powyższa informacja jest przede wszystkim symbolem tego jak dużo brakuje nam do społeczeństwa obywatelskiego...
|
Jak dla mnie to powyższa informacja pokazuje tylko jak Korwin zarzadza malutką partią - wiec jak miałby zarzadzac duzym krajem? Jakos inni potrafili sobie zebrac wystarczajaca ilosc podpisow, nawet Palikoty i bardzo niszowy Ziętek.