Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13668
Stary 09.09.2011, 13:53
St@chu napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to powyższa informacja jest przede wszystkim symbolem tego jak dużo brakuje nam do społeczeństwa obywatelskiego...
Jak dla mnie to powyższa informacja pokazuje tylko jak Korwin zarzadza malutką partią - wiec jak miałby zarzadzac duzym krajem? Jakos inni potrafili sobie zebrac wystarczajaca ilosc podpisow, nawet Palikoty i bardzo niszowy Ziętek.