PiotrG napisał(a):

|
zybert77, my nie jesteśmy stroną przy budowie obiektu.
|
widzisz wydaje mi się, że nie jesteśmy stroną dlatego, że klub z wygody (lub z oszczędności) tak się sam ustawił na początku.
Przyprowadził Obtułowicza, zabrał go na parę wycieczek po Niemczech żeby podpatrywał stadiony a potem zostawił niech projektuje. Wersje się zmieniały, wymagania się zmieniały, w międzyczasie projekt przejęło miasto a w klubie właśnie trwało zwalnianie wszystkich pracowników administracyjnych (włącznie ze sprzątaczkami, został tylko Wilczek) po kolejnej wtopie w pucharach. W takiej mniej więcej atmosferze przeprojektowywane były wschodnia i zachodnia. I tak to się właśnie toczy