Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2838
Stary 09.09.2011, 12:59
Franeklowcabramek napisał(a):Wyświetl post
My dostajemy koszulkę Schalke i Dynama Kijów z zeszłego i z tego sezonu bo domowe Schalke się nie zmieniły a Legia dostała koszulki HSV z tamtego sezonu
te koszulki HSV są całkiem inne, niż te Legii.
pomyślcie zanim coś wstawicie.

ps. poczekajcie do poniedziałku.
Odpowiedz cytując