Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13663
Stary 09.09.2011, 12:58
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Tak samo jak wierze w pobicie Starucha wierze w to co wypisuje czasem GW Niestety ale trudno wierzyć gazecie która piszę kłamstwa, jak z tym "brutalnym pobiciem" najpierw był filmik co pokazywał jak było naprawdę, to potem go tak pocięli i zmontowali aby było jak ten "pobity" dziennikarz mówił, czemu mam tutaj im wierzyć, zwłaszcza że mają interes z robienia Starucha ofiary
Cóż suma sumarum mają ponoć na to papier. czyt. u lekarza nie było śladów pobicia po przewiezieniu na komisariat przy ul. Jagiellońskiej takie ślady się znalazły co ma być odnotowane (jak pisze w tekście), więc coś się w trakcie przewożenia wydarzyło.

Coś mam wrażenie, że nie miałeś do czynienia z tzw. organami porządkowymi w PRL bądź RP