Tak samo jak wierze w pobicie Starucha wierze w to co wypisuje czasem GW

Niestety ale trudno wierzyć gazecie która piszę kłamstwa, jak z tym "brutalnym pobiciem" najpierw był filmik co pokazywał jak było naprawdę, to potem go tak pocięli i zmontowali aby było jak ten "pobity" dziennikarz mówił, czemu mam tutaj im wierzyć, zwłaszcza że mają interes z robienia Starucha ofiary