|
Skoro jesteśmy w orbicie publicystów. Może wyjdę na ignoranta, ale wiecie coś więcej na temat Krzysztofa Fuessetea? Facet wali dość mocno na łamach Rzepy i Uważam Rze. Z tego co wyczytałem to był on scenarzystą. Czytaliście może coś jego, jeszcze gdzieś pisze?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|